درباره ما

آبان تروند | نماینده انحصاری سریوکسیدیل و مای سالن اسپانیا در ایران

شرکت آبان تروند پارسیان نماینده انحصاری سریوکسیدیل و مای سالن اسپانیا در ایران می باشد که با اخذ مجوز و پروانه بهداشتی از وزارت بهداشت ایران به فعالیت می پردازد.

درباره ما
مای سالن (Mysalon)

مای سالن (Mysalon)

مای سالن ارائه دهنده ی آخرین تکنولوژی محصولات آرایشی بهداشتی است که در لابراتورهای تحقیقاتی خود در بارسلون اسپانیا توسعه داده است.

این تکنولوزی که در طی سال ها تجربه در بخش محصولات حرفه ای بدست آمده است برای آن دسته از مشتریان طراحی شده است که مایل به مراقبت ویژه از خود می باشند.

تنوع محصولات مای سالن شامل محصولات روزانه (شامپو، ماسک مو، نرم کننده و درمان کننده ها) برای مشکلاتی چون ریزش مو یا شوره سر و همچنین محصولاتی طراحی شده برای موهای رنگ شده می باشد.

  • مای سالن همچنین نیازهای بهداشتی مانند شامپو بدن و محصولات پاک کننده و مراقبت از پوست صورت، دست ها و پاها دارای تنوع محصول است؛ محصولاتی ساخته شده از مواد اولیه طبیعی به منظور حفظ زیبایی طبیعی.
سریوکسیدیل (CRIOXIDIL)

سریوکسیدیل (CRIOXIDIL)

سریوکسیدیل با عرضه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب برای آرایشگران حرفه ای کار خود را آغاز کرد.

سریوکسیدیل برندی از شرکت آرایشی VMV اسپانیا است که از استاندارد بالای محصولات، پیشرو بودن در تکنولوژی و فرمول های پیشرفته ای که در آزمایشگاه های R&D خود ساخته می شود، بهره مند شده است.

سریوکسیدیل در تلاش است تا محصولات و سرویس دهی خود را ارتقا بخشید، چرا که موفقیت مصرف کنندگان به معنای موفقیت سریوکسیدیل است.

و این یک تجارت خانوادگی است که توسط آرایشگران برای آرایشگران ساخته شده است. و به این دلیل آن ها همواره آنچه که آرایشگران حرفه ای نیاز دارند را تولید کرده اند و طرح های تحقیقاتی برای بهبود بخشیدن کیفیت محصولات همه ساله از سرمایه گذاری های کلیدی آن ها بوده است.